Esmu pateicis visu, ko ar šiem darbiem esmu vēlējies pateikt. Guntars Račs atvērs jauno dzejoļu grāmatu / Diena

Koncertā piedalīsies grupas saldas sejas dalībnieki Katrīna Bindere (bajo), Jānis Narkevics Jr. (bajo, ģitāra), Tomass Kleins (ģitāra, bajo), Uģis Tirzītis (ģitāra), Andris Alviķis (bajo) un kā īpašais viesis būs Edvards Strazdiņš (ģitāra, bajo).

Klausītāji dzirdēs dziesmas, kuru pamatā ir grāmatās 365 publicētie dzejoļi un kuru autori ir Raimonds Pauls, Lolita Ritmane, Tomass Kleins, Jānis Narkevics un pats Guntars Račs. Protams, neiztiks arī bez agrākos laikos kopā ar Maestro un seno cīņu biedru Ainaru Virgu sarakstītiem hitiem. Pasākuma laikā, ievērojot valstī pastāvošos pulcēšanās nosacījumus, varēs iegādāties jaunās grāmatas un saņemt autogrāfus.

Guntara Rača dzejoļu grāmatas 365 1. un 2. daļa kļuva par sava veida dzejas sensāciju, jo apgāza gadiem ilgi dominējošo uzskatu, ka dzejoļu grāmatas nevar būt pieprasītas. Kā liecina Latvijas grāmattirgotāju asociācijas apkopotie dati, tās kļuva par 2017. un 2018. gadā pieprasītākajām grāmatām Latvijā.

Guntars RACS Stasta:. “Mana apņemšanās bija uzrakstīt vienu dzejoli dienā Tiekoties ar klausītājiem, sapratu, ka datumi lasītājiem piešķir Tadu kā personīgu pieredzi, caur kuras prizmu lasītājs a uztver Daudzi ir teikuši, ka viņu īpašajos datumos publicētie dzejoļi ir kā rakstīti viņiem.. Tā jau arī ir, jo es nerakstu tikai pats sev, es rakstu dzejoļus saviem lasītājiem”.

Pēc šāda viena gada dzejas maratona Guntars Račs bija nolēmis nekad vairs neko tādu neadarīt, jo, ja viņš velta vienu dienu dzejolim, nepadarītas paliek daudzas citas lietas. Taču nāca pandēmijas laiks, tika atcelti un pārcelti koncerti un piepildījās teiciens “nekad nesaki nekad”.

“Hombre Parādījās Tas, Kas Gadiem Ilgi Nebija Bijis. Hombre Parādījās Brīvais Laiks. Taču es Nepotu Neko Nedarīt, Tāpēc Savas Mājsēdes Laikā Nolēmu Atkal Sākt Rakstīt Vienu Dzejoli Dienā. Tā Arī Tika Aizvadīts Viss 2021. GADS, ONU TAGAD IR IZDOTAS GRāMATAS 365 3. un 4. daļa. Vēl viens gads aizvadīts, man katru dienu fiksējot sajūtas un emocijas. Pats domāju, ka šie, iespējams, ir labākie darbi, kurus jebkad esmu uzrakstījis. Ceru, ka šis būs grāmatu sērijas 365 pēdējais izdevums. Esmu pateicis visu, ko ar šiem darbiem esmu vēlējies pateikt”.

Biļetes uz koncertu var iegādāties Jaunmoku pilī un Paraísos de Biļešu tikla.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.