Telpu futbola izlasi vadīs portugāļu especialistas

<!–

–>

Orlando Duarte | Foto: LFF

Latvijas vīriešu telpu futbola izlasi vadīs portugāļu treneris Orlandu Duarte, ceturtdien paziņoja Latvijas Futbola federācija (LFF). Duarte pārņems Latvijas izlases vadību no Artūra Šketova, kurš vadīja Latvijas valstsvienību kopš

Duarte karjeras laikā ir strādājis visaugstākajā klubu un izlašu līmenī, vadot ne tikai slaveno Lisabonas klubu “Sporting”, bet arī Portugāles izlasi, ar kuru 2000. gadā viņš izcīnīja Pasaules kausa bronzas medaļas. Treneris 2012. gadā pievienojās Latvijas telpu futbola klubam “Nikars”, ar kuru septiņas reizes kļuva par Latvijas čempionu, un vadīja to līdz 2019.gadam.

Pieredzējušais portugāļu especialistas gatavos komandu 2024. gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīram, kurā Latvija iesaistīsies no kvalifikācijas pamatkārtas. Tajā 36 Eiropas vadošās izlases tiks sadalītas 12 apakšgrupās pa trim katrā, savā starpā izspēlējot divu apļu turnīru ar mājas un izbraukuma spēlēm. Izloze paredzēta 6. jūlijā, bet spēles ieplānotas līdz 2023. gada martam.

Savukārt pamatkārtu pārvarēs grupu uzvarētājas un četras labākās no otro pozīciju ieguvējām, bet pārējās otro pozīciju īpašnieces aizvadīs “play-off” posmu ar mājas un izbraukuma spēlēm. Tam sekos “Élites” kārta ar 20 komandu dalību, kuras noslēgumā tiks sadalītas septiņas vai sešas ceļazīmes uz finālturnīru.

Janvāra un februāra mijā Latvijas izlase aizvadīs pārbaudes spēles Izraēlā, spēkojoties ar mājiniekiem un Armēniju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.